Streljanje z zračno puško

streljanje

Kdaj:
 v soboto, 08.04.2017, ob 18:00
Kje:  strelišče v Kamniku
Več informacij:  Milan Hočevar (041 353 728)
Info:  Prijave od 17:30 do 17:59

REZULTATI TEKMOVANJ

 Slice 2

 Čestitke za dosežene rezultate in hvala za udeležbo.

 

Streljanje z zračno puško

streljanje

Kdaj:
 v soboto, 08.04.2017, ob 18:00
Kje:  strelišče v Kamniku
Več informacij:  Milan Hočevar (041 353 728)
Info:  Prijave od 17:30 do 17:59

REZULTATI TEKMOVANJ

 Slice 2

 Čestitke za dosežene rezultate in hvala za udeležbo.

 

Rezultati tekmovanja v streljanju z zračno puško 2017

 

MOŠKI

         
 

Priimek in ime

1. ser

2. ser

skupno

finale

sk2

1

Hočevar Milan

68

78

146

76

222

2

Zavasnik Iztok

66

78

144

76

220

3

Zelič Tadej

60

70

130

74

204

4

Zelič Ivo

75

67

142

61

203

5

Mali Bojan

62

68

130

72

202

6

Resnik Matej

64

75

139

56

195

7

Jeras Matevž

67

62

129

57

186

8

Zelič Marko

56

75

131

50

181

9

Bogdan Resnik

61

62

123

   

10

Mali Primož

51

66

117

   

11

Erzar Robi

59

54

113

   

12

Volkar Zdravko

50

61

111

   

13

Sporn Jakob

60

50

110

   

14

Stražar Matjaž

55

54

109

   

15

Mali Martin

50

57

107

   

16

Petek Matjaž

47

54

101

   

17

Klemenc Miro

47

48

95

   

18

Hribernik Matjaž

46

48

94

   

19

Jeras Borut

41

38

79

   

20

Jeras Gregor

42

29

71

   

21

Stražar Uroš

17

22

39

   

22

Jeras Lado

37

1

38

   
             
 

ŽENSKE

         
 

Priimek in ime

1. ser

2. ser

skupno

finale

sk2

1

Mertelj Špela

71

81

152

72

224

2

Mali Urša

45

72

117

53

170

3

Hribernik Urša

52

50

102

61

163

4

Osolnik Maja

59

64

123

39

162

5

Mali Nina

55

50

105

39

144

6

Mali Kaja

41

46

87

56

143

7

Skvarča Janja

40

49

89

35

124

8

Konobelj Tina

52

39

91

31

122

9

Mali Špela

32

43

75

   

10

Mali Karmen

33

35

68

   

11

Mali Irena

22

34

56

   

12

Mali Neža

25

16

41

   

Rezultati tekmovanja v streljanju z zračno puško 2016

  MOŠKI          
  Priimek in ime 1. ser 2. ser skupno finale sk2
1 Zavasnik Iztok 75 67 142 74 216
2 Hočevar Milan 64 79 143 70 213
3 Mali Bojan 69 71 140 69 209
4 Zelič Ivo 65 69 134 66 200
5 Zelič Tadej 63 69 132 67 199
6 Prašnikar Boštjan 64 65 129 69 198
7 Primož Mali 68 63 131 64 195
8 Petek Matjaž 69 66 135 60 195
9 Volkar Zdravko 66 62 128    
10 Jeras Matevž 58 68 126    
11 Hribernik Matjaž 67 57 124    
12 Jeras Lado 64 53 117    
13 Mali Martin 53 58 111    
14 Klemenc Miro 42 63 105    
15 Stražar Matjaž 55 48 103    
16 Burkelca Darko 63 38 101    
17 Petek Tomo 58 40 98    
18 Žibert Boris 43 46 89    
19 Jeras Borut 45 37 82    
20 Stražar Uroš 14 35 49    
21 Petek Jošt 19 19 38    
22 Jeras Simon 17 15 32    
             
  ŽENSKE          
  Priimek in ime 1. ser 2. ser skupno finale sk2
1 Hribernik Urša 73 67 140 57 197
2 Kotnik Tamara 50 75 125 70 195
3 Osolnik Maja 63 64 127 52 179
4 Mali Sara 58 58 116 60 176
5 Mali Nina 66 51 117 35 152
6 Petek Andreja 54 56 110 15 125
7 Mali Kaja 48 46 94 17 111
8 Jeras Nina 18 22 40 32 72
9 Mali Urša 20 20 40    
10 Mali Neža 11 8 19    

Rezultati tekmovanja v streljanju z zračno puško 2015

  MOŠKI        
mesto Priimek in ime I. serija II. Serija Skupaj Finale RD+Finale
1 Hočevar Milan 71 66 137 78 215
2 Mali Bojan 65 78 143 68 211
3 Prašnikar Boštjan 69 62 131 74 205
4 Kanižar Sašo 69 65 134 66 200
5 Škrbinc Miro 68 68 136 61 197
6 Petek Matjaž 66 72 138 54 192
7 Štritof David 65 68 133 56 189
8 Volkar Zdravko 68 66 134 53 187
9 Modrijan Ambrož 68 62 130    
10 Zavasnik Iztok 65 65 130    
11 Jeras Lado 64 65 129    
12 Mali Primož 74 53 127    
13 Galin Rok 59 64 123    
14 Erzar Robi 65 58 123    
15 Mali Martin 55 61 116    
16 Klemen Damjan 56 48 104    
17 Petek Tomo 61 41 102    
18 Hribernik Matjaž 45 44 89    
             
  ŽENSKE        
mesto Priimek in ime I. serija II.serija Skupaj Finale RD+Finale
1 Mali Sara 61 66 127 53 180
2 Mali Nina 61 59 120 51 171
3 Hribernik Urša 56 50 106 46 152
4 Mali Karmen 50 62 112 39 151
5 Mali Kaja 37 35 72 42 114
6 Klemen Nina 38 39 77 27 104
7 Jeras Nina 32 40 72 6 78
8 Modrijan Nina 16 27 43 30 73

 

Rezultati tekmovanja v streljanju z zračno puško 2014

 

MOŠKI

       

#

Priimek in ime

1. serija

2. serija

Skupaj

Finale

RD+Finale

1

Hočevar Milan

62

69

131

80

211

2

Virijant Branko

63

71

134

74

208

3

Mali Bojan

64

74

138

65

203

4

Kanižar Sašo

70

64

134

62

196

5

Zavasnik Iztok

67

52

119

72

191

6

Jeras Lado

65

60

125

62

187

7

Mali Primož

68

57

125

53

178

8

Resnik Matej

46

67

113

61

174

9

Zabavnik Mitja

51

59

110

   

10

Klemen Boštjan

59

49

108

   

11

Petek Matjaž

61

46

107

   

12

Klemen Damjan

54

52

106

   

13

Hribernik Matjaž

52

44

96

   

14

Mali Milan

54

39

93

   

15

Hribernik Forti

33

48

81

   

16

Petek Tomo

45

35

80

   
             
 

ŽENSKE

       

#

Priimek in ime

1. serija

2. serija

Skupaj

Finale

RD+Finale

1

Brvar Urša

71

67

138

53

191

2

Mali Sara

55

55

110

62

172

3

Klemen Nina

45

51

96

52

148

4

Mali Nina

39

32

71

58

129

5

Kuret Kristina

21

45

66

24

90

             

Rezultati tekmovanja v streljanju z zračno puško 2013

 

MOŠKI

         

#

IME IN PRIIMEK

1. serija

2. serija

SKUPAJ

FINALE

SKUPAJ

1

Prašnikar Boštjan

79

75

154

69

223

2

Zavasnik Iztok

78

78

156

65

221

3

Hočevar Milan

77

71

148

69

217

4

Mali Bojan

72

65

137

68

205

5

Resnik Matej

70

68

138

64

202

6

Kanižar Sašo

66

68

134

58

192

7

Volkar Zdravko

63

70

133

58

191

8

Mali Primož

59

67

126

60

186

9

Virijant Branko

58

67

125

   

10

Klemen Damjan

52

60

112

   

11

Petek Matjaž

48

63

111

   

12

Jeras Lado

55

56

111

   

13

Petek Tomo

50

58

108

   

14

Hribernik Matjaž

23

44

67

   
             
 

 ŽENSKE

         

 #

IME IN PRIIMEK

1. serija

2. serija

SKUPAJ

FINALE

SKUPAJ

1.

Brvar Urška

40

65

105

66

171

2.

Stojc Jožica

57

47

104

44

148

Rezultati tekmovanja v streljanju z zračno puško 2012

 

MOŠKI

         

#

IME IN PRIIMEK

1. serija

2. serija

SKUPAJ

FINALE

SKUPAJ

1.

Milan Hočevar

73

76

149

77

226

2.

Mali Bojan

69

69

138

70

208

3.

Prašnikar Boštjan

72

68

140

64

204

4.

Volkar Zdravko

61

59

120

65

185

5.

Mali Primož

58

60

118

62

180

6.

Resniki Matej

62

68

130

47

177

7.

Virijant Branko

45

59

114

53

167

8.

Petek Tomo

52

58

110

40

150

9.

Hribernik Matjaž

51

52

103

   

10.

Resnik Bogdan

45

56

101

   

11.

Jeras Lado

44

55

99

   

12.

Mali Martin

48

45

95

   

13.

Brinovec Aleš

36

57

93

   
             
 

 ŽENSKE

         
 

IME IN PRIIMEK

1. serija

2. serija

SKUPAJ

FINALE

SKUPAJ

1.

Mali Karmen

54

49

103

52

155

2.

Mali Sara

24

33

57

48

105

Rezultati tekmovanja v streljanju z zračno puško 2011

 

MOŠKI

         

#

IME IN PRIIMEK

1. serija

2. serija

SKUPAJ

FINALE

SKUPAJ

1.

Milan Hočevar

72

76

148

69

217

2.

Matevž Jeras

70

66

136

67

203

3.

Robi Ducman

62

60

122

64

186

4.

Lado Jeras

66

63

129

55

184

5.

Zdravko Volkar

62

63

125

57

182

6.

Matej Resnik

51

70

121

59

180

7.

Marko Hočevar

61

68

129

38

167

8.

Matjaž Petek

50

76

126

36

162

9.

Gašper Simeunovič

56

62

118

 

10.

Brane Viriant

55

51

106

 

11.

Tomo Petek

40

62

102

 

12.

Primož Mali

58

36

94

 

13.

Jure Pikl

5

37

42

 

14.

Bogdan Resnik

41

45

86

 

15.

Matjaž Hribernik

26

34

60

 
 
 

ŽENSKE

         
 #

IME IN PRIIMEK

1. serija

2. serija

SKUPAJ

FINALE

SKUPAJ

1.

Sonja Prepadnik

70

68

138

58

196

2.

Joži Stojc

65

51

116

74

190

3.

Maja Osolnik

72

47

119

44

163

4.

Nina Homar

45

58

103

60

163

5.

Mateja Gradišek

24

28

52

26

78

 

Rezultati tekmovanja v streljanju z zračno puško 2010

 

MOŠKI

         

#

IME IN PRIIMEK

1. serija

2. serija

SKUPAJ

FINALE

SKUPAJ

1

Hočevar Milan

69

63

132

63

327

2

Jeras Matevž

68

62

130

62

322

3

Mali Primož

71

58

129

52

310

4

Prašnikar Boštjan

58

61

119

59

297

5

Jeras Lado

59

67

126

52

304

6

Petek Tomo

56

67

123

45

291

7

Resnik Matej

69

54

123

44

290

8

Hribernik Matjaž

68

54

122

26

270

9

Simeunovič Miha

47

69

116

   

10

Slapnik Vili

54

59

113

   

11

Virijant Matej

47

62

109

   

12

Volkar Zdravko

53

52

105

   

13

Damjan Klemen

47

55

102

   

14

Jeras Borut

64

37

101

   

15

Oražem Tomaž

46

53

99

   

16

Oražem Žiga

43

53

96

   

17

Klemen Boštjan

44

49

93

   

18

Pikl Jure

55

36

91

   

19

Resnik Bogdan

38

40

78

   

20

Gradišek Rok

42

35

77

   

21

Virijant Branko

39

37

76

   
             
 

 ŽENSKE

         

 #

IME IN PRIIMEK

1. serija

2. serija

SKUPAJ

FINALE

SKUPAJ

1

Stojc Jožica

70

58

128

57

313

2

Osolnik Maja

45

62

107

61

275

3

Slapnik Tina

59

64

123

35

281

4

Brvar Urša

38

42

80

69

229

5

Klemen Nina

34

57

91

40

222

6

Homar Nina

35

40

75

40

190

7

Jerič Karmen

41

37

78

37

193

8

Gradišek Mateja

24

45

69

34

172

9

Jeglič Pančur Maja

25

29

54

   

10

Ch Katja

24

24

48

   

11

Klemen Katarina

5

0

5

   

 

Rezultati tekmovanja v streljanju z zračno puško 2009

MOŠKI

             

mesto

PREDTEKMOVANJE

1.T

2.T

3.T

4.T

SKUPAJ

mesto

1

IZTOK ZAVASNIK

35

24

31

35

125

1.

2

ZDRAVKO VOLKAR

24

30

27

35

116

2.

3

BOŠTJAN PRAŠNIKAR

35

29

18

27

109

3.

4

MARTIN MALI

25

23

32

24

104

4.

5

LADO JERAS

26

25

28

23

102

5.

6

MATEVŽJERAS

16

26

29

30

101

6.

7

ROBI DUCMAN

22

21

27

30

100

7.

8

SAŠO KANIŽAR

23

33

22

21

99

8.

9

MILAN HOČEVAR

17

19

29

31

96

9.

10

GAŠPER SIMEUNOVIČ

17

29

17

27

90

10.

11

BOJAN BOŠTAJ

19

26

21

22

88

11.

12

MIRAN HRIBERNIK

31

18

14

25

88

12.

13

TOMO PETEK

25

28

10

22

85

13.

14

LEON LOČIČNIK

14

18

27

26

85

14.

15

MATEJ VIRIANT

20

18

17

30

85

15.

16

BOGDAN RESNIK

24

14

22

25

85

16.

17

VILI SLAPNIK

26

27

12

19

84

17.

18

MATEJ RESNIIK

20

23

14

26

83

18.

19

DARKO BURKELCA

17

26

27

9

79

19.

20

TOMAŽ ZABAVNIK

22

14

27

14

77

20.

21

SIMON JERAS

22

8

26

10

66

21.

22

MARKO BURKELCA

9

14

9

21

53

22.

23

GREGOR JERAS

0

17

14

19

50

23.

24

PRIMOŽ MALI

7

16

8

13

44

24.

25

MATJAŽ PETEK

11

10

13

10

44

25.

26

BORUT JERAS

0

4

25

8

37

26.

27

DAMJAN KLEMEN

0

5

2

20

27

27.

28

MATJAŽ HRIBERNIK

13

4

1

0

18

28.

               

mesto

FINALE

prenos

 

1.T

2.T

skupaj

mesto

1.

IZTOK ZAVASNIK

125

 

34

19

178

1.

2.

ZDRAVKO VOLKAR

116

 

25

21

162

2.

3.

BOŠTJAN PRAŠNIKAR

109

 

33

19

161

3.

4.

LADO JERAS

102

 

30

24

156

4.

5.

MARTIN MALI

104

 

20

23

147

5.

6.

MATEVŽ JERAS

101

 

19

26

146

6.

7.

SAŠO KANIŽAR

99

 

22

21

142

7.

8.

ROBI DUCMAN

100

 

20

21

141

8.

               

ŽENSKE

             

mesto

PREDTEKMOVANJE

1.T

2.T

3.T

4.T

SKUPAJ

mesto

1.

URŠA BRVAR

25

28

19

24

96

1.

2.

JOŽI BOŠTAJ

23

15

23

23

84

2.

3.

MAJA OSOLNIK

24

23

21

14

82

3.

4.

JOŽI STOJC

11

22

22

24

79

4.

5.

NINA HOMAR

15

23

8

3

49

5.

6.

PETRA JERAS

9

11

10

16

46

6.

7.

KARMEN JERIČ

13

10

0

22

45

7.

8.

NINA KLEMEN

0

0

9

9

18

8.

9.

TINA SLAPNIK

0

0

3

8

11

9.

10.

MATEJA GRADIŠEK

0

0

7

2

9

10.

               

mesto

FINALE

prenos

 

1.T

2.T

skupaj

mesto

1.

JOŽI STOJC

79

 

33

31

143

1.

2.

URŠA BRVAR

96

 

19

16

131

2.

3.

JOŽI BOŠTAJ

84

 

18

20

122

3.

4.

MAJA OSOLNIK

82

 

17

16

115

4.

5.

KARMEN JERIČ

45

 

15

7

67

5.

6.

NINA HOMAR

49

 

10

5

64

6.

7.

PETRA JERAS

46

 

6

9

61

7.

8.

NINA KLEMEN

18

 

32

3

53

8.