Namizni tenis

pinkponk

Kdaj:
 v soboto, 18.02.2017, ob 16:00
Kje:  telovadnica OŠ Šmartno
Več informacij:  Milan Hočevar (041 353 728)
Info:  Prijave od 15:30 do 15:55

 

 V soboto, 18.2.2017, bo prav tako organiziran ODPRTI TURNIR V NAMIZNEM TENISU s pričetkom ob 9:00. Več informacij Milan Hočevar. Vljudno vabljeni.


REZULTATI TEKMOVANJ

 Slice 2

 Čestitke za dosežene rezultate in hvala za udeležbo.

 

 

Namizni tenis

pinkponk

Kdaj:
 v soboto, 18.02.2017, ob 16:00
Kje:  telovadnica OŠ Šmartno
Več informacij:  Milan Hočevar (041 353 728)
Info:  Prijave od 15:30 do 15:55

 

 V soboto, 18.2.2017, bo prav tako organiziran ODPRTI TURNIR V NAMIZNEM TENISU s pričetkom ob 9:00. Več informacij Milan Hočevar. Vljudno vabljeni.


REZULTATI TEKMOVANJ

 Slice 2

 Čestitke za dosežene rezultate in hvala za udeležbo.

 

Rezultati turnirja v namiznem tenisu 2017

 

#

MOŠKI

#

ŽENSKE

1.

Hočevar Milan

1.

Mali Špela

2.

Klopčič Tilen

2.

Konobelj Tina

3.

Volkar Zdravko

3.

Mertelj Špela

4.

Mali Primož

4.

Osolnik Maja

5.

Zelič Ivo

5.

Mali Urša

6.

Resnik Bogdan

6.

Skvarča Neža

7.

Zelič Tadej

7.

Mali Kaja

8.

Erzar Robi

8.

Skvarča Janja

9.

Oražem Tomaž

9.

Mali Karmen

10.

Jeras Lado

10.

Hribernik Urša

11.

Mali Bojan

     

12.

Stražar Matjaž

     

13.

Zabavnikl Mitja

     

14.

Mali Martin

     

15.

Stražar Uroš

     

16.

Sporn Jaka

     

17.

Skvarča Jaša

     

18.

Petek Matjaž

     

19.

Petek Nejc

     

20.

Zavasnik Iztok

     

21.

Hribernik Matjaž

     

22.

Klemen Aljaž

     

23.

Jeras Borut

     

24.

Mali Marko

     

25.

Klemenc Miro

     

Rezultati turnirja v namiznem tenisu 2016

# MOŠKI # ŽENSKE
1. Hočevar Milan 1. Mali Špela
2. Klopčič Tilen 2. Mali Urša
3. Zelič Tadej 3. Jeras Nina
4. Zelič Ivo 4. Mali Neža
5. Volkar Zdravko 5. Mali Sara
6. Jeras Lado 6. Osolnik Maja
7. Mali Primož 7. Mali Karmen
8. Zavasnik Iztok 8. Mali Nina
9. Jeras Matevž 9. Kotnik Diana
10. Žibert Robi 10. Prijatelj Špela
11. Žibert Boris 11. Mali Kaja
12. Stražar Uroš 12. Hribernik Urša
13. Stražar Matjaž    
14. Mali Bojan    
15. Mali Martin    
16. Petek Matjaž    
17. Petek Tomo    
18. Erezar Robi    
19. Petek Nejc    
20. Sedeljšak David    
21. Hribernik Matjaž    

Rezultati turnirja v namiznem tenisu 2015

# MOŠKI # ŽENSKE
1. Samo Skvarča 1. Joži Stojc
2. Zdravko Volkar 2. Martina Simeunovič
3. Primož Mali 3. Mateja Gradišek
4. Gašper Simeunovič 4. Nina Mali
5. Sebastijan Pestotnik 5. Nina Jeras
6. Aleš Brinovec 6. Sara Mali
7. Milan Hočevar 7. Nina Homar
8. Rok Gradišek 8. Karmen Mali
9. Matevž Jeras 9. Urša Brvar
10. Robi Erzar 10. Kaja Mali
11. Lado Jeras 11. Kristina Kuret
12. Matjaž Stražar 12. Neža Skvarča
13. Bojan Mali 13. Jaša Skvarča
14. Tomo Petek    
15. Martin Mali    
16. Simon Zupančič    
17. Luka Svetelj    
18. Iztok Zavasnik    
19. Mitja Zabavnik    
20. Sašo Kanižar    
21. Marko Burkelca    
22. Matej Resnik    
23. Uroš Stražar    
24. Miro Klemenc    

Rezultati turnirja v namiznem tenisu 2014

#

MOŠKI

 

#

ŽENSKE

1.

Milan Hočevar

 

1.

Mateja Gradišek

2.

Miha Simeunovič

 

2.

Joži Stojc

3.

Zdravko Volkar

 

3.

Tina Slapnik

4.

Gašper Simeunovič

 

4.

Sara Mali

5.

Aleš Brinovec

 

5.

Nina Mali

6.

Primož Mali

     

7.

Tomaž Oražem

     

8.

Boštjan Prašnikar

     

9.

Sašo Kanižar

     

10.

Lado Jeras

     

11.

Marko Mali

     

12.

Matjaž Stražar

     

13.

Bojan Mali

     

14.

Tomo Petek

     

15.

Boris Žibert

     

16.

Matjaž Petek

     

17.

Skaza Tomaž

     

18.

Boštjan Burnik

     

19.

Stin Brinovec

     

20.

Brane Viriant

     

21.

Miha Lomovšek

     

22.

Matej Resnik

     

23.

Uroš Stražar

     

24.

Matjaž Hribernik

     

Rezultati turnirja v namiznem tenisu 2013

#

MOŠKI

 

#

ŽENSKE

1.

Milan Hočevar

 

1.

Mateja Gradišek

2.

Zdravko Volkar

 

2.

Urša Brvar

3.

Miha Simeunovič

 

3.

Maja Osolnik

4.

Matevž Jeras

 

4.

Sonja Petek

5.

Primož Mali

     

6.

Iztok Zavasnik

     

7.

Bojan Mali

     

8.

Mitja Rems

     

9.

Rok Gradišek

     

10.

Tomaž Oražem

     

11.

Matej Resnik

     

12.

Lado Jeras

     

13.

Matjaž Stražar

     

14.

Tomo Petek

     

15.

Matjaž Petek

     

16.

Matjaž Hribernik

     

17.

Brane Viriant

     

18.

Uroš Stražar

     

Rezultati turnirja v namiznem tenisu 2012

#

MOŠKI

 

#

ŽENSKE

1.

Zdravko Volkar

 

1.

Tina Slapnik

2.

Milan Hočevar

 

2.

Karmen Mali

3.

Primož Mali

 

3.

Sara Mali

4.

Domen Berlic

     

5.

Srečko Berlic

     

6.

Milan Močnik

     

7.

Robi Žibert

     

8.

Bojan Mali

     

9.

Tomo Delibašič

     

10.

Matjaž Stražar

     

11.

Uroš Stražar

     

12.

David Sedeljšak

     

13.

Matjaž Hribernik

     

14.

Boris Žibert

     

15.

Lado Jeras

     

16.

Martin Mali

     

17.

Brane Viriant

     

Rezultati turnirja v namiznem tenisu 2011

#

MOŠKI

 

#

ŽENSKE

1.

Milan Hočevar

 

1.

Sonja Prepadnik

2.

Zdravko Volkar

 

2.

Urša Brvar

3.

Gašper Simeunovič

 

3.

Maja Osolnik

4.

Tomaž Oražem

 

4.

Nina Klun

5.

Boštjan Prašnikar

 

5.

Nina Homar

6.

Lado Jeras

 

6.

Sandra Žibert

7.

Ivo Zelič

     

8.

Darko Burkelca

     

9.

Boris Žibert

     

10.

Matjaž Stražar

     

11.

Uroš Stražar

     

12.

David Sedeljšak

     

13.

Tomo Petek

     

14.

Matjaž Petek

     

15.

Brane Virijant

     

16.

Žiga Oražem

     

17.

Marko Burkelca

     

18.

Matej Resnik

     

19.

Miro Klemenc

     

20.

Matjaž Hribernik

     

Rezultati turnirja v namiznem tenisu 2010

#

MOŠKI

 

#

ŽENSKE

1.

Milan Hočevar

 

1.

Sonja Prepadnik

2.

Tomaž Oražem

 

2.

Joži Stojc

3.

Samo Skvarča

 

3.

Mateja Gradišek

4.

Zdravko Volkar

 

4.

Urša Brvar

5.

Gašper Simeunovič

 

5.

Maja Osolnik

6.

Primož Mali

 

6.

Tina Slapnik

7.

Miha Simeunovič

 

7.

Maja Jeglič

8.

Rok Gradišek

 

8.

Nina Homar

9.

Boštjan Prašnikar

 

9.

Helena Trebušak

10.

Brane Viriant

 

10.

Karmen Jerič

11.

Matej Viriant

 

11.

Janja Skvarča

12.

Lado Jeras

     

13.

Tomo Petek

     

14.

Matjaž Petek

     

15.

Matjaž Stražar

     

16.

Uroš Stražar

     

17.

Bogdan Resnik

     

18.

Matej Resnik

     

19.

Marko Burkelca

     

20.

Darko Burkelca

     

21.

Vili Slapnik

     

22.

Anže Šimenc

     

23.

Robi Žibert

     

24.

Urban Simeunovič

     

25.

Matevž Jeras

     

26.

Leon Ločičnik

     

27.

Jure Hribar

     

28.

Miran Hribernik

     

29.

Matjaž Hribernik

     

Rezultati turnirja v namiznem tenisu 2009

#

MOŠKI

 

#

ŽENSKE

1.

MILAN HOČEVAR

 

1.

MATEJA GRADIŠEK

2.

ZDRAVKO VOLKAR

 

2.

JOŽI STOJC

3.

MATEVŽ JERAS

 

3.

JOŽI BOŠTAJ

4.

GAŠPER SIMEUNOVIČ

 

4.

NINA HOMAR

5.

ANŽE ŠIMENC

 

5.

JERIČ KARMEN

6.

PRIMOŽ MALI

 

6.

TINA SLAPNIK

7.

MIHA SIMEUNOVIČ

 

7.

URŠA BRVAR

8.

VILI SLAPNIK

 

8.

NINA KLEMEN

9.

DARKO BURKELCA

     

10.

IZTOK ZAVASNIK

     

11.

TOMO DELIBAŠIČ

     

12.

URBAN SIMEUNOVIČ

     

13.

SAŠO KANIŽAR

     

14.

BOŠTJAN PRAŠNIKAR

     

15.

MATEJ RESNIK

     

16.

MARKO BURKELCA

     

17.

LEON LOČIČNIK

     

18.

MIRAN HRIBERNIK

     

19.

AMBROŽ MODRIJAN

     

20.

MATJAŽ PETEK

     

21.

MATJAŽ STRAŽAR

     

22.

ROBI DUCMAN

     

23.

TOMAŽ ORAŽEM

     

24.

ROK GRADIŠEK

     

25.

BRANE MODRIJAN

     

26.

DAMJAN KLEMEN

     

27.

ŽIGA ORAŽEM

     

28.

JANEZ JERIČ

     

29.

MATJAŽ HRIBERNIK