Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 zmagovalci

Čestitke za dosežene rezultate in hvala za udeležbo.

 

Povezave do rezultatov:

18. Miklavžev tek

17. Miklavžev tek

16. Miklavžev tek

15. Miklavžev tek

14. Miklavžev tek

13. Miklavžev tek

12. Miklavžev tek

11. Miklavžev tek

10. Miklavžev tek

9. Miklavžev tek

8. Miklavžev tek

 

Zmagovalci Miklavževega teka po letih

 

zmagovalec moški

zmagovalka ženske

število udeležencev v cilju

1. TEK - 1996

LADO URH

TINKARA SKAMEN

42

2. TEK - 1997

LADO URH

OLGA GRM

75

3. TEK - 1998

LADO URH

DARJA KOKALJ

84

4. TEK - 1999

JOŽE ČEH

SILVA VIVOD

134

5. TEK - 2000

IGOR ŠALAMUN

SILVA VIVOD

44

6. TEK - 2001

JOŽE ČEH

SIMONA ŽABJEK

90

7. TEK - 2007

SEBASTIJAN ZARNIK

SIMONA ŽABJEK

72

8. TEK - 2008

SEBASTIJAN ZARNIK

SIMONA ŽABJEK

141

9. TEK - 2009

PETER LETNAR

MATEJA ŠIMIC

233

10. TEK - 2010

ROBERT KOTNIK

MATEJA ŠIMIC

152

11. TEK - 2011

MITJA KOSOVELJ

ANDREJA GODEC

220

12. TEK - 2012

MITJA KOSOVELJ

MATEJA KOSOVELJ

282

13. TEK - 2013

GAŠPER BREGAR

KARMEN KLANČNIK

387

14. TEK - 2014

ROK PUHAR

LUCIJA KRKOČ

375

15. TEK - 2015

GAŠPER BREGAR

KARMEN KLANČNIK

429

16. TEK - 2016

ROK PUHAR

KARMEN KLANČNIK

419

17. TEK - 2017

ROK PUHAR

SIMONA DOLINAR MAJDIČ

439

18. TEK - 2018

TIMOTEJ BEČAN

MOJCA KOLIGAR

435

Najboljši časi

NAJHITREJŠIH 30 - MOŠKI

mesto

priimek

ime

klub

leto teka

čas

1.

Kosovelj

Mitja

KGT Papež Kamnik

2012

20:57.9

2.

Bečan

Timotej

KGT Papež Kamnik

2018

21:06.2

3.

Puhar

Rok

AK Triglav Kranj

2016

21:37.1

4.

Planko

Matevž

TK Trisport

2016

22:03.5

5.

Bregar

Gašper

KGT Papež Kamnik

2017

22:06.9

6.

Zarnik

Sebastijan

KGT Papež

2008

22:18.2

7.

Letnar

Peter

AD Mass

2009

22:22.4

8.

Kališnik

Tomaž

Kolesarji Mengeš

2016

22:30.1

9.

Porenta

Primož

ŠD Bam.bi A2U Team

2016

22:37.6

10.

Kastelic

Peter

AK Domžale

2009

22:41.6

11.

Zupančič

Marjan

KGT Papež

2009

22:46.7

12.

Zupan

Domen

KGT Papež Kamnik

2012

22:59.4

13.

Kotnik

Robert

Remax Slovenija

2010

23:03.0

14.

Slapar

Bojan

ŠD Šmartno

2009

23:05.2

15.

Senica

Vid

KŠD Peče

2016

23:05.6

16.

Rezai

Bashir

TK Šmarnogorska naveza

2017

23:09.1

17.

Zupan

Klemen

Tržič

2015

23:10.5

18.

Smolnikar

Aljoša

HOKA ONE ONE

2017

23:13.1

19.

Tavčar

Luka

Calcit bike team

2016

23:15.2

20.

Mulej

Janez

AD Hitrost

2012

23:23.9

21.

Hrastovec

Ivan

TK Prapreče

2011

23:24.1

22.

Mlakar

Gregor

KGT Papež Kamnik

2011

23:27.1

23.

Šalamun

Igor

KGT Papež

2008

23:33.9

24.

Damjanič

Rok

TTSO Jezersko

2016

23:39.8

25.

Soklič

Tomaž

Šenturški oktet

2011

23:41.6

26.

Hrovat

Boštjan

THB

2010

23:42.0

27.

Volkar

Franci

ŠKD Mekinje

2017

23:56.0

28.

Böttger

Hendrik

AK Žumberak - HRV

2008

23:58.1

29.

Janjatovič

Mirko

KGT Papež Kamnik

2011

23:58.4

30.

Šenk

Anže

TTSO Jezersko

2016

24:01.1

           

NAJHITREJŠIH 30 - ŽENSKE

mesto

priimek

ime

klub

leto teka

čas

1.

Kosovelj

Mateja

ŠD Nanos

2012

24:42.5

2.

Krkoč

Lucija

ŠD Nanos Podnanos

2014

25:05.1

3.

Kršinar

Neja

KGT Papež

2012

25:31.8

4.

Šimic

Mateja

TK Trisport Kamnik

2009

25:57.6

5.

Klančnik

Karmen

ŠD Naklo

2015

26:16.4

6.

Koligar

Mojca

KGT Papež Kamnik

2018

26:29.0

7.

Bratina

Jana

ŠD Nanos - Ad-venture.si

2015

26:35.2

8.

Dolinar Majdič

Simona

Gazelce

2017

26:48.8

9.

Mali

Nuša

ŠKD Sela pri Kamniku

2017

26:53.9

10.

Peperko

Maja

TK Šmarnogorska naveza

2015

27:17.6

11.

Godec

Andreja

AD Štajerska

2013

27:28.7

12.

Klinar

Tina

Podhom

2016

27:55.8

13.

Matić

Maja

La Fit

2016

27:58.4

14.

Pavlič Hren

Nina

AK Domžale

2015

28:16.6

15.

Melihen

Erika

ŠD Kranjska gora

2009

28:17.7

16.

Kosmatin

Katja

TKD Rova

2013

28:32.8

17.

Jesenko

Sara

ŠD Tabor Žiri

2012

28:56.3

18.

Skube

Nives

Slo maraton & Proglas

2018

29:04.4

19.

Ogrin

Katarina

TK Trisport Kamnik

2009

29:18.3

20.

Lipovšek

Saša

Nožice

2013

29:29.3

21.

Draksler

Petra

Adacta plus d.o.o.

2014

29:31.3

22.

Radej

Alenka

Blanca

2018

29:34.7

23.

Strahinič

Jana

AK Domžale

2009

29:40.2

24.

Bulc

Metka

Razgiban.si

2011

29:41.7

25.

Žabjek

Simona

Turbo M

2008

29:56.3

26.

Trobec

Urša

ŠD Setnik

2012

29:58.9

27.

Krošelj

Klara

AD Mass Ljubljana

2011

30:16.8

28.

Frece

Sara

Polet Garmin

2011

30:19.0

29.

Rot

Saša

TK Mamut

2014

30:24.8

30.

Galjot

Barbara

Torkova tekaška druženja

2013

30:25.0

           

NAJHITREJŠIH 10 - DEČKI

mesto

priimek

ime

klub

leto teka

čas

1.

Mali

Jakob

AK Domžale

2015

5:46.5

2.

Golja

Janez

AK Domžale

2012

6:13.5

3.

Uršič

Nejc

KGT Papež

2016

6:16.7

4.

Prelovšek

Aleš

KGT Papež Kamnik

2018

6:17.4

5.

Močnik

Martin

SK Ihan

2017

6:21.8

6.

Hribar

Nejc

Calcit bike team

2016

6:28.2

7.

Grdadolnik

Erik

ŠD Tabor Žiri

2008

6:31.5

8.

Dacar

Luka

AK Domžale

2018

6:32.8

9.

Oražem

Miha

KGT Papež

2014

6:34.1

10.

Poljanšek

Izak

KGT Papež

2015

6:34.4

           

NAJHITREJŠIH 10 - DEKLICE

mesto

priimek

ime

klub

leto teka

čas

1.

Milović

Ana

KGT Papež Kamnik

2013

6:40.1

2.

Lukan

Klara

AK Šentjernej

2012

7:05.3

3.

Zupanc Korošec

Klara

Ljubljana

2015

7:06.6

4.

Perko

Gaja

TK Trisport Alprem

2013

7:16.3

5.

Pevec

Lucija

KGT Papež Kamnik

2013

7:19.0

6.

Aljančič

Eva

AK Domžale

2008

7:19.8

7.

Mali

Nuša

Znojile

2016

7:21.1

8.

Medja

Lucija

AK Radovljica

2017

7:21.7

9.

Orehek

Karmen

KGT Papež

2009

7:22.3

10.

Viriant

Maša

KGT Papež

2014

7:27.3