St. Nicholas Race

Nedelja, 3. 12. 2017

Slide background

SODELUJ

V

OSMIH

DISCIPLINAH

IN

OSVOJI

POKAL ŠD

AKTUALNA OBVESTILA 

REZULTATI 17. Miklavževega teka

GALERIJA SLIK 17. Miklavževega teka

17. Miklavžev tek - zadnja navodila pred tekom

Spoštovani športni prijatelj,

da bo v nedeljo vse potekalo tako kot smo si zamislili, je tukaj še nekaj napotkov:

-            Na startni prostor v Terme Snovik pridite dovolj zgodaj!

-            Na dan teka se ne bo možno prijaviti na tek, ker je vseh 500 mest že zasedenih!

-            Zadnji dan za prijave ekip je petek, 1. december! Ekipo sestavljata dve ženski in dva moška, ki tečejo na progi za odrasle. Ekipo prijavite na naš e-naslov: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

-            Prevzem startnih številk (z osebno izkaznico) bo potekal od 8.00 do 9.00. Startne številke so razporejene od 1 do nekaj čez 500. Startno listo si lahko ogledate na: http://www.sd-smartno.si/Zapomnite si svojo startno številko!

-            Vsak tekmovalec bo dobil ob prijavi vrečko, v kateri bo vse potrebno (startna številka s sponkami, športna majica, bidon, voda in vstopnica za Terme Snovik za vse, ki so se prijavili in poravnali startnino do 11. novembra).

-            Startno številko, na kateri je nalepljen čip, si obvezno pripnite spredaj na prsi. Če bo kdo prevzel startno številko, tekel pa ne bo, naj to sporoči ob prijavi, da ga ne bomo pogrešali na cilju. startna številka tekača, ki ne bo tekel, naj ostane v dolini. Če jo bo kdo prinesel skozi cilj v nahrbtniku, bo zabeležen v rezultatih, kar povzroči dodatne težave pri obdelavi rezultatov….    

-            Na startnem prostoru bosta dva kombija, ki bosta odpeljala nahrbtnike na ciljni prostor.  Nahrbtnike oddajte čim prej! Odhod zadnjega kombija bo ob 9.25 uri. Izkušeni tekači si nahrbtnik z opremo, ki gre na cilj, pripravijo že doma. Oddajo ga takoj ob prijavi, oblačila v katerih se ogrevajo pred tekom, pa pustijo v avtomobilih.

-            Organiziran bo prevoz otrok na otroški start. Kombi bo odpeljal izpred term snovik ob 9.20!

-            Na startnem prostoru bo organizirano  vodeno skupinsko ogrevanje s Telovadnico Janjo; pričetek ob 9.35!

-            Na otroškem startu se prične skupinsko ogrevanje z Natašo ob 9.40!

-            Pozor! Proga je zadnjih 200 metrov pred ciljem, v času teka ( 10.00 - 11.00 ) rezervirana samo za tekače, ki prihajajo v cilj. Povratek v tem času ni mogoč! Upoštevajte navodila redarjev ob progi!

-            Start predšolskih otrok bo ob 11.30. Zbor otrok je na cilju pri Miklavžu ob 11.15. S palčkom Snovičkom se bodo skupaj odpravili na start.

-            Podelitev pokalov in medalj bo ob 12.10 na ciljnem prostoru. Po tem sledi še podelitev nagrad za pokal Gorenjska, moj planet.

-            Vremenska napoved je ugodna! Kaže na suho vreme, temperature bodo letnemu času primerne.

-            Proga bo dobro očiščena! Asfaltna površina bo v celoti kopna, tudi makadamski del bo večji del brez snega. Proga bo v takšnem stanju, da boste lahko izboljševali osebne rekorde!

-            Zaradi velikega števila udeležencev, pričakujemo na ciljnem prostoru precejšnjo gnečo. Naprošamo vas, da ste potrpežljivi in strpni do drugih. Upoštevajte navodila redarjev!

se vidimo v nedeljo na startni črti v Snoviku -  pa dober tek!

organizacijski odbor

17. Miklavževega teka

 

 HIMNA MIKLAVŽEVEGA TEKA

STARTNA LISTA 17. Miklavževega teka

 

Seznam po startni številki


Seznam po startni številki 

#

Priimek

Ime

Klub/Kraj

1

BREGAR

Gašper

KGT PAPEŽ KAMNIK

2

KLANČNIK POBEŽIN

Karmen

ŠD NAKLO

3

PORENTA

Primož

BAM.BI

4

KLINAR

Tina

HITRI GORENJCI

5

BEČAN

Timotej

KGT PAPEŽ KAMNIK

6

JELOVŠEK

Jasmina

KGT PAPEŽ KAMNIK

7

SLAPAR

Bojan

ŠD ŠMARTNO

8

MALI

Nuša

ŠKD SELA PRI KAMNIKU

9

SENICA

Vid

KŠD PEČE

10

VOLKAR

Franci

ŠKD MEKINJE

11

RIFL

Damijan

SELA

12

KODRA

Nataša

SPODNJE STRANJE

13

BERLEC

Alen

NK KAMNIK

14

OSOLNIK

Gregor

AMBROŽ TEAM

15

OSOLNIK

Lejla

OŠEVEK

16

PIRC

Franci

TEKAŠKI FORUM

17

PETEK

Tomo

ŠD ŠMARTNO

18

TRPIN

Matej

PULZ ŠPORT

19

GRILJC

Boštjan

KAMNIK

20

DIMEC

Neža

ŠD ZGORNJI TUHINJ

21

DIMEC

Eva

ŠD ZGORNJI TUHINJ

22

DOLINŠEK

Viktorija

KGT PAPEŽ KAMNIK

23

DOLINŠEK

David

KGT PAPEŽ KAMNIK

24

KNAVS

Anton

KLJUKA

25

FRLAN

Rok

TEAM FRLAN

26

FRLAN

Mina

ŠD POLJANE

27

FRLAN

Brina

ŠD POLJANE

28

FRLAN

Zarja

ŠD POLJANE

29

DEDIĆ

Ismet

JESENICE

30

BLATNIK

Davor

ROŽIČNO

31

HOČEVAR

Milan

ŠD ŠMARTNO

32

UDRIH

Matic

SPODNJE GRUŠOVLJE

33

SITAR

Denis

ŠKD MEKINJE

34

STELE

Vladimir

KOŠIŠE

35

SRŠEN

Rajko

KOMENDA-MOSTE

36

GALIN

Bojan

ŠKD MEKINJE

37

PIVK

Miha

SOPOTNICA - ŠKOFJA LOKA

38

ALJANČIČ

Nataša

PUSTOLOVEC RAJD

39

OSANIČ

Aleš

PUSTOLOVEC RAJD

40

HRIBAR

Tomaž

PIRŠEVO

41

HRIBAR

Matevž

PIRŠEVO

42

HRIBAR

Ajda

PIRŠEVO

43

ŠTUPAR

Ema

MOSTE

44

JUTERŠEK

Miha

VRHPOLJE

45

DAMJANIČ

Rok

TTSO JEZERSKO

46

ČELESNIK

Tamara

ŠKD MEKINJE

47

LAVRIČ

Branko

ŠD POLICIST KAMNIK

48

KOS

Boštjan

JESENICE

49

GALIN

Rok

ŠD ŠMARTNO

50

BAJEC

Herman

ŠKD MEKINJE

51

MALI

Barbara

ŠKD SELA PRI KAMNIKU

52

MALI

Anton

ŠKD SELA PRI KAMNIKU

53

DRNOVŠEK

Monja

CELJE

54

ŠIMENC

Luka

STEBLJEVEK

55

ŠIMENC

Martin

STEBLJEVEK

56

ŠIMENC

Janko

STEBLJEVEK

57

PETEK

Jošt

ŠD ŠMARTNO

58

ROGELJ

Martina

LAZE V TUHINJU

59

ŽABKAR

Nataša

KAMNIK

60

PAPIČ

Milivoj

ŠD TURBO M

61

HRIBOVŠEK

Vladimir

TEK.SI

62

MALI

Karmen

ŠD ŠMARTNO - TELOVADNICA JANJA

63

MALI

Primož

ŠD ŠMARTNO

64

HORVAT

Miha

SULCI KAMNIK

65

ŽELEZNIK

Franci

ČEŠNJICE V TUHINJU

66

VOK

Tomaž

PETROVČE

67

KRAŠOVEC

Lado

TRZIN

68

KRAŠOVEC

Bogdana

TRZIN

69

LIPOVŠEK

Saša

RADOMLJE

70

ZABRET

Polona

DOMŽALE

71

PETEK

Matjaž

ŠD ŠMARTNO

72

PETEK

Nejc

KGT PAPEŽ KAMNIK

73

PETEK

Luka

KGT PAPEŽ KAMNIK

74

VIZJAK

Miljko

ZALI LOG

75

CUKJATI

Petra

KISOVEC

76

ŠUŠTAR

Robi

KISOVEC

77

ŠUŠTAR

Tilen

NK ZAGORJE

78

ŠUŠTAR

Ažbe

NK KISOVEC

79

OITZL

Nikolaj

ALPSKE ZVEZNE ŽELEZNICE

80

GRČAR

Jože

ŠD ELEKTRO LJUBLJANA

81

ZABRET

Danica

DOMŽALE

82

KNEZ

Tadeja

DOB

83

ŽIBERT

Renata

ŠD ŠMARTNO

84

SMREČNIK

Darja

VRH NAD ŽELIMLJAMI

85

ŽIBERT

Darinka

ŠKD MEKINJE

86

BOŠTAJ

Vid

ŠMARTNO V TUHINJU

87

PIKEL

Jernej

KAMNIK

88

ŠPORN

Jakob

ŠD ŠMARTNO

89

SKVARČA

Janja

ŠD ŠMARTNO

90

ŠENK

Milan

TTSO JEZERSKO

91

MILIČ

Marinka

ŠKD MEKINJE

92

HRIBAR

Rajko

ŠD ELEKTRO LJUBLJANA

93

DACAR

Darja

TOPOLE

94

ROŽMAN

Franc

SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI

95

PODGORŠEK

Ana

VODICE

96

PODGORŠEK

Ema

VODICE

97

TERAŽ

Franci

KGT PAPEŽ KAMNIK

98

KUŠAR

Vinko

A SMO, A NISMO

99

KUŠAR

Andreja

A SMO, A NISMO

100

VRANKAR

Lojze

A SMO, A NISMO

101

VRANKAR

Zala

A SMO, A NISMO

102

KALTENEKAR

Denis

STONOGE VRBNJE

103

TERBOVŠEK

Simon

KAMNIK

104

LAJIČ

Dalibor

BEGUNJE

105

LAJIČ

Lana

BEGUNJE

106

JUVAN

Miha

TOPATLET

107

CEVEC

Mirko

VEGAN.SI

108

ŽNIDAR

Taj

LASENO

109

ROMŠAK

Nik

KGT PAPEŽ KAMNIK

110

PRIMOŽIČ

Igor

KNAUFINSULATION

111

BREGAR

Drago

LEO COIN

112

REMS

Anita

ŠENČUR

113

BRANKOVIČ

Matej

CERKLJE

114

REMS

Mitja

ŠENČUR

115

ŠTIFTAR

Jurij

DOMŽALE

116

ŽITNIK

Urban

TRŽIČ

117

MEDVED

Marjetka

KOBARID

118

BOGATAJ

Helena

KAMNIK

119

URH

Ivan

KAMNIK

120

HRASTNIK

Polona

KRANJ

121

SENIČAR

Zdravko

DRAMLJE

122

LEVER

Miha

GORNJI GRAD

123

BERČIČ

Zoran

URŠKA TEAM

124

BERČIČ

Silva

URŠKA TEAM

125

RIHTARIČ

Marjan

RIKITEAM-MB

126

ŽLOGAR

Ivica

LJUBLJANA

127

KOČAN

Tara

AD KRONOS

128

BALOH

Janja

TELOVADNICA JANJA

129

BALOH

Mihelca

TELOVADNICA JANJA

130

MERTELJ

Špela

TELOVADNICA JANJA

131

PREŠEREN

Poldka

TELOVADNICA JANJA

132

KOREN

Marjana

TELOVADNICA JANJA

133

PERČIČ

Špela

TELOVADNICA JANJA

134

KONOBELJ

Tina

TELOVADNICA JANJA

135

HUSIČ

Tatjana

TELOVADNICA JANJA

136

GERIČ

Nataša

TELOVADNICA JANJA

137

MAZOVEC

Maruša

TELOVADNICA JANJA

138

PREŠEREN

Tone

TELOVADNICA JANJA

139

STOJC

Joži

TELOVADNICA JANJA

140

ŽNIDAR

Nina

TELOVADNICA JANJA

141

PREPADNIK

Sonja

TELOVADNICA JANJA

142

HRIBAR

Marija

TELOVADNICA JANJA

143

JERIČ

Mateja

TELOVADNICA JANJA

144

ŠPORAR

Jožica

TELOVADNICA JANJA

145

SLAPNIK

Polona

TELOVADNICA JANJA

146

SMOLNIKAR HUSIČ

Tjaša

TELOVADNICA JANJA

147

KANIŽAR

Meta

TELOVADNICA JANJA

148

LESKOVEC

Tadeja

TELOVADNICA JANJA

149

ZORE

Polona

TELOVADNICA JANJA

150

SPRUK

Branka

TELOVADNICA JANJA

151

KRAŠOVEC

Darja

TELOVADNICA JANJA

152

ZANOŠKAR

Simona

TELOVADNICA JANJA

153

ERDANI

Nataša

TELOVADNICA JANJA

154

HRIBAR

Mojca

TELOVADNICA JANJA

155

AHČIN

Ažbe

LOKE

156

MATIJEVIČ

Robert

PIZZERIJA OLIVIA TRZIN- ŠD TRZIN

157

URH

Anton

SNOVIK

158

VIRIJANT

Robi

LAZE V TUHINJU

159

SKUBE

Nives

SMOKUČ - ŽIROVNICA

160

BERLEC

Barbara

DOBENO

161

KLEMENC

Tone

ŠKD MEKINJE

162

KANIŽAR

Simona

TELOVADNICA JANJA

163

OSOLNIK

Maja

TELOVADNICA JANJA

164

MRAK

Dušan

FRIZERSKI SALON MAJA

165

MRAK

Manca

HITRI GORENJCI

166

MRAK

Marta

FRIZERSKI SALON MAJA

167

ZDOVC KRALJ

Nejc

NK KAMNIK

168

ZDOVC KRALJ

Hana

LAZE V TUHINJU

169

RADOSAVLJEVIĆ

Miro

POSTOJNA

170

RADOSAVLJEVIĆ

Peter

POSTOJNA

171

MALI

Urša

ŠD ŠMARTNO

172

MALI

Irena

ŠD ŠMARTNO

173

KRAJNIK

Aleš

KEJŽAR TEAM

174

RUČIGAJ

Zdravc

AK DOMŽALE

175

RUS

Matjaž

LJUBLJANA HRUŠICA

176

KUHAR

Mateja

RAVNE PRI ŠMARTNEM

177

ŠKRJANEC

Tatjana

ŠD ELEKTRO LJUBLJANA

178

VRHOVNIK

Rok

FANTJE ZABUŠANTJE

179

JAMNIK

Martin

FANTJE ZABUŠANTJE

180

VIRIJANT

Tomaž

FANTJE ZABUŠANTJE

181

VUJASINOVIĆ

Momir

SLOVENSKE ŽELEZNICE

182

VOLKAR

Zdravko

ŠD ŠMARTNO

183

CEHUN

Srečko

ŠD SUHADOLE

184

KANIŽAR

Mark

PŠAJNOVICA

185

KALTENEKAR

Matej

ZAPUŽE

186

SOKLIČ

Tomaž

ŠENTURŠKI OKTET

187

DOLINŠEK

Klemen

RODEX

188

ERŽEN

Žiga

RODEX

189

GRGIČ

Blaž

RODEX

190

ALIČ

Blaž

RODEX

191

POTOČNIK

Matija

RODEX

192

KRIŽAJ

Jakob

RODEX

193

KONCILIJA

Miha

KOLESARSKO DRUŠTVO ROG

194

BREZNIK

Andrej

DOB

195

JERETINA

Saša

KD MENGEŠ

196

JERETINA

Primož

KD MENGEŠ

197

HABJAN

Tine

KGT PAPEŽ KAMNIK

198

HABJAN

Sabina

DRAŽGOŠE

199

VESELIČ

Zlatko

ARJA VAS

200

RACA

Aleksandar

GRADIŠKA - BOSNA IN HERCEGOVINA

201

BERTONCELJ

Uroš

ŠD KOLOKA

202

JANJATOVIČ

Mirko

KGT PAPEŽ KAMNIK

203

LUKAN

Gorazd

KD MENGEŠ

204

PIRIH

Gregor

PODLONK - ŽELEZNIKI

205

JERETINA

Marko

ROG AS

206

PETELINŠEK

Jana

ŠD RADOST

207

STRAŠEK

Dragica

CELJE

208

OBREZ

Jelka

ŠTORE

209

KREMŽAR

Anica

CELJE

210

MALI

Karol

GODIČ

211

NAGODE

Mitja

KAMNIK

212

FODER

Maja

SV. DUH - ŠKOFJA LOKA

213

FODER

Dejan

SV. DUH - ŠKOFJA LOKA

214

PERC

Veronika

LJUBLJANA

215

ZORMAN

Gašper Din

GOSTILNICA IZBA

216

CEVEC

Melita

LOKE

217

AVŠIČ

Daniel

REČICA OB PAKI

218

AVŠIČ

Tobija

REČICA OB PAKI

219

AVŠIČ

Izabela

REČICA OB PAKI

220

KOROŠEC

Gregor

ŠENTJUR POWER

221

RECKO

Saša

ŠENTJUR POWER

222

PUŠNIK

Sara

ŠENTJUR POWER

223

KAJZER

Maja

LJUBLJANA

224

ČERNE

Andrej

ŠRD OMEGA AIR

225

ČERNE

David

ŠRD OMEGA AIR

226

PRIMOZIC

Matjaz

ŠKOFJA LOKA

227

PETRAŠ

Slavka

LJUBLJANA

228

BERLEC SVETIC

Brigita

VRHPOLJE

229

SVETIC

Franci

VRHPOLJE

230

SVETIC OBLAK

Darja

VRHPOLJE

231

BAJDE

Lucija

TUHINJ

232

BAJDE

Samo

TUHINJ

233

ŠTUPAR

Gregor

TUHINJ

234

ŠTUPAR

Irena

TUHINJ

235

PLANKAR

Ula

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

236

PLANKAR

Ota

OŠ ŠMARTNO V TUHINJU

237

MEDJA

Lucija

AK RADOVLJICA

238

JANŠA

Katja

AK RADOVLJICA

239

BREZNIK

Nina

AK RADOVLJICA

240

KLEMEN BLATNIK

Ian

ROZIČNO

241

PURGAR

Anja

AK RADOVLJICA

242

BRINOVEC

Aleš

SD POLIDOM

243

JELENC

Vid

KD MENGEŠ

244

KALAN

Maja

FRIZERSKI SALON MAJA

245

ROBNIK

Urška

URŠKA TEAM

246

ROBIČ

Andrej

URŠKA TEAM

247

KALAN

Tomaž

FRIZERSKI SALON MAJA

248

BIZJAK

Andraž

AK RADOVLJICA

249

BIZJAK

Mark

AK RADOVLJICA

250

AVŠIČ

Abel

MIREN

251

BUČAR

Maja

SELIŠČE - DOLENJSKE TOPLICE

252

SMOLNIKAR

Aljosa

HOKA ONE ONE

253

ZUPANČIČ

Silvo

BEVKE

254

ZUPANČIČ

Nasta

BEVKE

255

KLANČNIK

Gregor

SPODNJE DUPLJE

256

SNEDEC

Franci

CANIFIT TEAM

257

POLJANŠEK

Roman

ŠD TUHINJ

258

POLJANŠEK

Marija

MALI HRIB

259

PANČUR

Franc

POTOK

260

PANČUR

Marija

POTOK

261

PANČUR

Lea

KISOVEC

262

URBANC

Franci

ŠD DIVJI ZAJCI

263

PAČNIK

Eva

AK RADOVLJICA

264

PAČNIK

Jaka

AK RADOVLJICA

265

TUHINSKI

Toni

HRUSEVKA

266

RIBIČ

Blaž

TABOR

267

UDOVIČ

Vida

DPD

268

UDOVIČ

Mojca

LJUBLJANSKI TEKAČI

269

KERKEZ

Vinko

ŠD DIVJI ZAJCI

270

ŠVAB

Vinko

ŠD DIVJI ZAJCI

271

MARKUTA

Janez

ŠD DIVJI ZAJCI

272

JERETINA

Katja

KK ADRIA MOBIL

273

KAJZER

Janez

LJUBLJANA

274

POBEŽIN

Janez

ŠD NAKLO

275

ČARMAN

Matej

ŠKOFJA LOKA

276

JANŽEKOVIČ

Mojca

TELOVADNICA JANJA

277

JANŽEKOVIČ

Erazem

TELOVADNICA JANJA

278

TONIĆ

Aleksandar

TELOVADNICA JANJA

279

MOČNIK

Martin

SK IHAN

280

MOČNIK

Eva

SK IHAN/TEAM SLO MARATON

281

REZAI

Bashir

TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA

282

BAJDE

Matej

SENOŽETI

283

STOPAR

Janez

KD MENGEŠ

284

DIMC

Barbara

SPODNJE PRAPREČE

285

SMREKAR

Brigita

DOBENO

286

JURJEVIČ

Miro

KAMNIK

287

UDOVIČ

Barbara

RAKEK

288

URH

Gregor

CERKNICA

289

KALČIČ

Mateja

MENGEŠ

290

JERIČ

Maja

KOLESARSKO DRUŠTVO MENGEŠ

291

JERIČ

Franc

KOLESARSKO DRUŠTVO MENGEŠ

292

JERIČ

Jure

KOLESARSKO DRUŠTVO MENGEŠ

293

LAJEVEC

Miha

KŠD PEČE

294

SENICA

Rudi

KŠD PEČE

295

LESKOVSEK

Lovro

TABOR

296

PRELOVŠEK

Aleš

KGT PAPEŽ KAMNIK

297

ŠUBIC

Lavra

AK RADOVLJICA

298

KLINAR

Barbara

AK RADOVLJICA

299

DROLEC

Leon

GRADIȘČE

300

VERTNIK

Ivanka

SP. BNIK

301

VUKOTIÇ

Dejan

ŠD DIVJI ZAJCI

302

MIHELIČ

Denis

KK VUHRED

303

JUHART

Primož

AK RODICA

304

SAKAČ

Damjan

ŠILT

305

KLEMENC

Miro

ŠD ŠMARTNO

306

NOVAK

Miha

EKIPA KEMIS

307

OSOLNIK

Damjan

KD LPP

308

TERAŽ

Amadeja

KGT PAPEŽ KAMNIK

309

BOŽIČNIK

Matej

IQ SPORT

310

BOŽIČNIK

Petra

IQ SPORT

311

SPORIŠ

Miro

ETIKETA

312

SPORIŠ

Marjeta

SPORTKA ŽIRI

313

BOŽIČ

GaŠper

OŠ FRANA KOCBEKA

314

PULIN

Anže

VELIKI RAKITOVEC

315

ČERNELIČ

Matic

TK TRISPORT EXOTERM

316

MIHELIČ

Klavdija

KK VUHRED

317

MIHELIČ

Tai

KK VUHRED

318

MIHELIČ

Zoja

RADLJE OB DRAVI

319

JERIČ

Janez

HOFER TRGOVINA D.O.O.

320

JERIČ

Ajda

HOFER TRGOVINA D.O.O.

321

JERIČ

Manja

HOFER TRGOVINA D.O.O.

322

JERIČ

Luka

HOFER TRGOVINA D.O.O.

323

ANŽIN

Jurij

MENGEŠ

324

ŠTEMBAL

Mitja

PENZION MOJCA

325

FINK

Anja

AK KRKA NOVO MESTO

326

MALENŠEK

Tin

AK KRKA NOVO MESTO

327

TRČEK

Tadej

ŠD BEVKE

328

IVKO

Ljubo

ŠKOFJA LOKA

329

KOROŠEC

Rok

ŠD ŠMARTNO

330

GRŠIČ

Rok

KAMNIK

331

JAKŠIČ

Petra

ŠD PARTIZAN

332

KRPIČ

Urša

ŠD PARTIZAN

333

ŽONTAR

Maja

ŠD PARTIZAN

334

VRANKAR

Robert

GRADBENIŠTVO VGVRANKAR

335

POLJANŠEK

Izak

KGT PAPEŽ KAMNIK

336

KVEDER

Lado

ŠKD MEKINJE

337

ČERNELIČ

Maks

 KAMNIK

338

CAPUDER

Bogdan

BCAKTIV

339

REHAR ZUPAN

Tia

/

340

KRANJEC

Zoja

KGT PAPEŽ KAMNIK

341

CAPUDER

Miha

BCAKTIV

342

DORNIK

Blaž

ŠD ŠMARTNO

343

BRATOVŽ

Matic

MENGEŠ

344

BANDEL

Katarina

KAPLA

345

BURKELCA

Darko

ŠD ŠMARTNO

346

ZDOLŠEK

Ivan

MRAVLJICA

347

KARIČ

Damir

/

348

FS

Nataša

ACTIVE CROSS S TANJO

349

GRM

Tanja

ACTIVE CROSS S TANJO

350

RESNIK

Magdalena

ACTIVE CROSS S TANJO

351

VUKOVIC

Elmin

KAMNICA

352

SMRKE

Teja

ACTIVE CROSS S TANJO

353

UŠTAR

Tanja

ACTIVE CROSS S TANJO

354

LOVŠE

Vanja

ACTIVE CROSS S TANJO

355

NOVAK

Helena

MORAVČE

356

NASTRAN

Vida

LJ.TEKAČI

357

ČESEN

Nal

KAMNIK

358

STRAŽAR

Uroš

ŠD ŠMARTNO

359

AJLEC

Miha

BEVKE

360

STRAŽAR

Andraž

ŠD ŠMARTNO

361

GABRŠČEK

Klemen

ŠENČUR

362

ŠKRBINC

Sašo

ŠD ŠMARTNO

363

ŠKRBINC

Miran

ŠD ŠMARTNO

364

ŠKRBINC

Štefka

ŠD ŠMARTNO

365

GROHAR

Gregor

LJUBLJANA

366

GROHAR

Črt

LJUBLJANA

367

GROHAR

Urban

LJUBLJANA

368

STEPAN

Maja

LJUBLJANA

369

GRM

Ksenija

KINVITAL

370

GRM

Žan

KINVITAL

371

ADAMIČ

Damjana

KOMPOLJE

372

ADAMIČ

Janez

KOMPOLJE

373

MUSTAR

Anja

KOMPOLJE

374

JUVAN

Nejc

KOMPOLJE

375

VERGO

Vesna

KOMPOLJE

376

VERGO

Marko

KOMPOLJE

377

PODVRATNIK

Miha

MIHOJNICE

378

ROBIDA

Mira

ŠD SKB

379

LENART

Marinka

ACTIVE CROSS S TANJO

380

ŽIBERT

Klara

VELIKI RAKITOVEC

381

PANČUR

Zarja

OŠ ŠMARTNO

382

PODVRATNIK

Iza

MIHOJNICE

383

SPORIŠ

Blaž

ŠD HOMEC

384

DEKLEVA

Lea

LJUBLJANA

385

SPORIŠ

Anže

ŠD HOMEC

386

SPORIŠ

Jan

ŠD HOMEC

387

SPORIŠ

Matjaž

ŠD HOMEC

388

RAJGELJ

Tiana

SREDNJA VAS

389

AŠANIN

Renata

LJUBLJANA

390

LOVŠE

Vida

LJUBLJANA

391

STRMCNIK

Ervin

VELENJE

392

VERČKO

Janko

FLYING LIZARDS ŠD OŽBALT

393

VERČKO

Peter

FLYING LIZARDS ŠD OŽBALT

394

ROP

Matevž

BOČNA

395

VODUŠEK

Miha

TLAKA

396

JERIČ

Miha

MENGEŠ

397

RINK

Barbara

ŠD TRZIN

398

TRAMTE

Suzana

NOVA GORICA

399

BATISTIČ

Simon

ŠD ELEKTRO PRIMORSKA

400

KUŠAR

Barbara

DOBRUŠA

401

RINK

Marjetka

ŠD TRZIN

402

RINK

Aleš

ŠD TRZIN

403

MALI

Bojan

ŠD ŠMARTNO

404

BOŠTAJ

Jožica

TELOVADNICA JANJA

405

CAJNER

Alina Živa

GORNJI GRAD

406

DOBNIK

Lan

KAPLA

407

PODPEČAN

Ana

CALCIT

408

ZORMAN

Dejan

YAGE

409

VRANKAR

Franc

GRADBENIŠTVO VGVRANKAR D.O.O

410

ERZAR

Peter

SNOVIK

411

STRAŽAR

Matjaž

ŠD ŠMARTNO

412

BOHORČ

Miha

RADOMLJE

413

BOHORČ

Saša

RADOMLJE

414

BOHORČ

Bor

RADOMLJE

415

PRESEČNIK

Matic

LENART

416

RINK

Saša

ŽEJE

417

LOPATIČ

Marko

ŠD ABANKA

418

JESENKO

Andrej

ŠKOFJA LOKA

419

MEGLIČ

Jana

VADIČE - TRŽIČ

420

BORŠNAK

Žana

GORNJI GRAD

421

AJNIK

Maša

GORNJI GRAD

422

KROPOVŠEK

Lan

BOČNA

423

MILJAVEC

Tina

LJUBLJANA

424

KLEMEN

Damjan

ŠD ŠMARTNO

425

GOLOB

Patrik

BOČNA

426

GOLOB

Aljaž

BOČNA

427

RAJTER KREBS

Tilen

OŠ GORNJI GRAD

428

ŽEROVNIK

Jaro

BOČNA

429

MEHLE

Jure

ŠD MENGEŠ

430

POLJANŠEK

Jana

SD TUHINJ

431

ERČULJ

Matjaž

ŠD TRZIN

432

MIRO

Suhadolc

BIZGECI

433

ZIDAR URISK

Živa

MOTNIK

434

VODLAN

Martin

KGT PAPEŽ KAMNIK

435

HUDMAL

Roman

HITRE ŽELVE KOMENDA

436

ŠULER

Renato

TEKAŠKA SKUPINA JESENICE

437

BALANTIČ

Katja

KAMNIK-MEKINJE

438

SKOK

Robert

KD MENGEŠ

439

OPETNIK

Siegfried

HSV-KLAGENFURT    AVSTRIJA

440

PIRŠ

Nika

ŠD TUHINJ

441

ZAGORIČNIK

Primož

BREZ KLUBA

442

BANIĆ

Luka

GAZELCE

443

PODBEVŠEK

Izak

KGT PAPEŽ

444

BREZNIK

Andrej

VRHPOLJE - MORAVČE

445

GRIL

Andrej

HITRE ŽELVE KOMENDA

446

KEPIC

Rajko

HITRE ŽELVE KOMENDA

447

MALI

Klemen

KGT PAPEŽ KAMNIK

448

DROFENIK

Timotej

KAMNIK

449

CEVC

Luka

ŠPORTNO DRUŠTVO ŠENTVID

450

POŽEK

Marko

KRANJ

451

KERN

Marko

HITRE ŽELVE KOMENDA

452

OŠLAJ

Irena

HOFER TRGOVINA D.O.O.

453

PEROVŠEK

Jasna

HOFER TRGOVINA D.O.O.

454

TOMAN

Matej

HOFER TRGOVINA D.O.O.

455

MATOŠA

Darko

ŠKD ENERGETIKA TE-TOL

456

KOSMAČ

Metod

TRZIN

457

HUDERNIK

Aleš

CELJE

458

PAJK

Milan

ŠKD ENERGETIKA TE-TOL

459

REPENŠEK

Staša

OŠ FRANA KOCBEKA GORNJI GRAD

460

REPENŠEK

Maša

OŠ FRANA KOCBEKA GORNJI GRAD

461

SULJANOVIČ

Lana

KROPA

462

OBLAK

Hana

VRHPOLJE

463

HRIBAR

Mihael

CALCIT BIKE TEAM

464

HRIBAR

Jernej

CALCIT BIKE TEAM

465

KERZNAR

Polona

OŠ GORNJI GRAD

466

OBREZA

Anže

INFINITI

467

HAFNER

Boris

HITRE ŽELVE KOMENDA

468

ORNIK

Frenk

MENGEŠ

469

KMETIČ

Miran

KISUC

470

PRESKER HUDERNIK

Andrejka

CELJE

471

ŠTIFTAR

Gabrijela

HOFER TRGOVINA D.O.O.

472

MIKLAVŽIN

Primož

DIJAŠKI DOM BEŽIGRAD LJUBLJANA

473

LOZINŠEK

Uroš

HITRE ŽELVE KOMENDA

474

PODBEVŠEK

Sabina

DRAŽEVNIK

475

TEVŽ

Aleksej

OŠ GORNJI GRAD

476

GRUM

Petra

INFINITI

477

SMREKAR

Gabrijel

SALON AVE

478

DOLINAR MAJDIČ

Simona

GAZELCE

479

DOLINAR

Gregor

GAZELCE

480

NAKRST

Nataša

GAZELCE

481

BERGANT

Niko

MOTNIK

482

PUSTOVRH

Niko

KNAUFINSULATION

483

VARGA

Bojan

KK ROG FRANEK

484

PRISTOVNIK ROŠKAR

Natalija

BEZINA - SLOVENSKE KONICE

485

URŠIČ

Nejc

KGT PAPEŽ KAMNIK

486

JUVAN

Maca

GABERNIK

487

SIKOŠEK

Edo

KAMNIK

488

HRIBERNIK

Miroslav

ALFANATURA

489

GLIVAR

Matevž

TRZIN

490

BOŽIČ

Nataša

RADOMLJE

491

BOŽIČ

Ivan

RADOMLJE

492

PANČUR

Lucija

MENGEŠ

493

TRČEK

Jure

KEJŽAR TEAM

494

DOLINAR

Jaka

AK KRANJ

495

HORVAT

Boštjan

VEGAN.SI

496

SMUK

Boštjan

ŠD TURBO M

497

BUKOVEC

Martina

SV. LOVRENC

498

KLEMEN

Boštjan

SREDNJA VAS

499

ŠINK

Andrej

MENGEŠ

500

HRIBERNIK

Matjaž

ŠD ŠMARTNO

501

PEŠOVSKI BUŽAN

Leon

KGT PAPEŽ KAMNIK

502

PUHAR

Rok

AK TRIGLAV KRANJ

503

KOROŠEC

Tone

POLJČANE

Seznam po abecedi


Seznam po abecedi 

#

Priimek

Ime

Klub/Kraj

A

371

ADAMIČ

Damjana

KOMPOLJE

372

ADAMIČ

Janez

KOMPOLJE

155

AHČIN

Ažbe

LOKE

359

AJLEC

Miha

BEVKE

421

AJNIK

Maša

GORNJI GRAD

190

ALIČ

Blaž

RODEX

38

ALJANČIČ

Nataša

PUSTOLOVEC RAJD

323

ANŽIN

Jurij

MENGEŠ

389

AŠANIN

Renata

LJUBLJANA

250

AVŠIČ

Abel

MIREN

217

AVŠIČ

Daniel

REČICA OB PAKI

219

AVŠIČ

Izabela

REČICA OB PAKI

218

AVŠIČ

Tobija

REČICA OB PAKI

B

231

BAJDE

Lucija

TUHINJ

282

BAJDE

Matej

SENOŽETI

232

BAJDE

Samo

TUHINJ

50

BAJEC

Herman

ŠKD MEKINJE

437

BALANTIČ

Katja

KAMNIK-MEKINJE

128

BALOH

Janja

TELOVADNICA JANJA

129

BALOH

Mihelca

TELOVADNICA JANJA

344

BANDEL

Katarina

KAPLA

442

BANIĆ

Luka

GAZELCE

399

BATISTIČ

Simon

ŠD ELEKTRO PRIMORSKA

5

BEČAN

Timotej

KGT PAPEŽ KAMNIK

124

BERČIČ

Silva

URŠKA TEAM

123

BERČIČ

Zoran

URŠKA TEAM

481

BERGANT

Niko

MOTNIK

13

BERLEC

Alen

NK KAMNIK

160

BERLEC

Barbara

DOBENO

228

BERLEC SVETIC

Brigita

VRHPOLJE

201

BERTONCELJ

Uroš

ŠD KOLOKA

248

BIZJAK

Andraž

AK RADOVLJICA

249

BIZJAK

Mark

AK RADOVLJICA

30

BLATNIK

Davor

ROŽIČNO

118

BOGATAJ

Helena

KAMNIK

414

BOHORČ

Bor

RADOMLJE

412

BOHORČ

Miha

RADOMLJE

413

BOHORČ

Saša

RADOMLJE

420

BORŠNAK

Žana

GORNJI GRAD

404

BOŠTAJ

Jožica

TELOVADNICA JANJA

86

BOŠTAJ

Vid

ŠMARTNO V TUHINJU

313

BOŽIČ

GaŠper

OŠ FRANA KOCBEKA

491

BOŽIČ

Ivan

RADOMLJE

490

BOŽIČ

Nataša

RADOMLJE

309

BOŽIČNIK

Matej

IQ SPORT

310

BOŽIČNIK

Petra

IQ SPORT

113

BRANKOVIČ

Matej

CERKLJE

343

BRATOVŽ

Matic

MENGEŠ

111

BREGAR

Drago

LEO COIN

1

BREGAR

Gašper

KGT PAPEŽ KAMNIK

194

BREZNIK

Andrej

DOB

444

BREZNIK

Andrej

VRHPOLJE - MORAVČE

239

BREZNIK

Nina

AK RADOVLJICA

242

BRINOVEC

Aleš

SD POLIDOM

251

BUČAR

Maja

SELIŠČE - DOLENJSKE TOPLICE

497

BUKOVEC

Martina

SV. LOVRENC

345

BURKELCA

Darko

ŠD ŠMARTNO

C

405

CAJNER

Alina Živa

GORNJI GRAD

338

CAPUDER

Bogdan

BCAKTIV

341

CAPUDER

Miha

BCAKTIV

183

CEHUN

Srečko

ŠD SUHADOLE

449

CEVC

Luka

ŠPORTNO DRUŠTVO ŠENTVID

216

CEVEC

Melita

LOKE

107

CEVEC

Mirko

VEGAN.SI

75

CUKJATI

Petra

KISOVEC

Č

275

ČARMAN

Matej

ŠKOFJA LOKA

46

ČELESNIK

Tamara

ŠKD MEKINJE

224

ČERNE

Andrej

ŠRD OMEGA AIR

225

ČERNE

David

ŠRD OMEGA AIR

337

ČERNELIČ

Maks

 KAMNIK

315

ČERNELIČ

Matic

TK TRISPORT EXOTERM

357

ČESEN

Nal

KAMNIK

D

93

DACAR

Darja

TOPOLE

45

DAMJANIČ

Rok

TTSO JEZERSKO

29

DEDIĆ

Ismet

JESENICE

384

DEKLEVA

Lea

LJUBLJANA

284

DIMC

Barbara

SPODNJE PRAPREČE

21

DIMEC

Eva

ŠD ZGORNJI TUHINJ

20

DIMEC

Neža

ŠD ZGORNJI TUHINJ

406

DOBNIK

Lan

KAPLA

479

DOLINAR

Gregor

GAZELCE

494

DOLINAR

Jaka

AK KRANJ

478

DOLINAR MAJDIČ

Simona

GAZELCE

23

DOLINŠEK

David

KGT PAPEŽ KAMNIK

187

DOLINŠEK

Klemen

RODEX

22

DOLINŠEK

Viktorija

KGT PAPEŽ KAMNIK

342

DORNIK

Blaž

ŠD ŠMARTNO

53

DRNOVŠEK

Monja

CELJE

448

DROFENIK

Timotej

KAMNIK

299

DROLEC

Leon

GRADIȘČE

E

431

ERČULJ

Matjaž

ŠD TRZIN

153

ERDANI

Nataša

TELOVADNICA JANJA

410

ERZAR

Peter

SNOVIK

188

ERŽEN

Žiga

RODEX

325

FINK

Anja

AK KRKA NOVO MESTO

213

FODER

Dejan

SV. DUH - ŠKOFJA LOKA

212

FODER

Maja

SV. DUH - ŠKOFJA LOKA

27

FRLAN

Brina

ŠD POLJANE

26

FRLAN

Mina

ŠD POLJANE

25

FRLAN

Rok

TEAM FRLAN

28

FRLAN

Zarja

ŠD POLJANE

348

FS

Nataša

ACTIVE CROSS S TANJO

G

361

GABRŠČEK

Klemen

ŠENČUR

36

GALIN

Bojan

ŠKD MEKINJE

49

GALIN

Rok

ŠD ŠMARTNO

136

GERIČ

Nataša

TELOVADNICA JANJA

489

GLIVAR

Matevž

TRZIN

426

GOLOB

Aljaž

BOČNA

425

GOLOB

Patrik

BOČNA

80

GRČAR

Jože

ŠD ELEKTRO LJUBLJANA

189

GRGIČ

Blaž

RODEX

445

GRIL

Andrej

HITRE ŽELVE KOMENDA

19

GRILJC

Boštjan

KAMNIK

369

GRM

Ksenija

KINVITAL

349

GRM

Tanja

ACTIVE CROSS S TANJO

370

GRM

Žan

KINVITAL

366

GROHAR

Črt

LJUBLJANA

365

GROHAR

Gregor

LJUBLJANA

367

GROHAR

Urban

LJUBLJANA

330

GRŠIČ

Rok

KAMNIK

476

GRUM

Petra

INFINITI

H

198

HABJAN

Sabina

DRAŽGOŠE

197

HABJAN

Tine

KGT PAPEŽ KAMNIK

467

HAFNER

Boris

HITRE ŽELVE KOMENDA

31

HOČEVAR

Milan

ŠD ŠMARTNO

495

HORVAT

Boštjan

VEGAN.SI

64

HORVAT

Miha

SULCI KAMNIK

120

HRASTNIK

Polona

KRANJ

42

HRIBAR

Ajda

PIRŠEVO

464

HRIBAR

Jernej

CALCIT BIKE TEAM

142

HRIBAR

Marija

TELOVADNICA JANJA

41

HRIBAR

Matevž

PIRŠEVO

463

HRIBAR

Mihael

CALCIT BIKE TEAM

154

HRIBAR

Mojca

TELOVADNICA JANJA

92

HRIBAR

Rajko

ŠD ELEKTRO LJUBLJANA

40

HRIBAR

Tomaž

PIRŠEVO

500

HRIBERNIK

Matjaž

ŠD ŠMARTNO

488

HRIBERNIK

Miroslav

ALFANATURA

61

HRIBOVŠEK

Vladimir

TEK.SI

457

HUDERNIK

Aleš

CELJE

435

HUDMAL

Roman

HITRE ŽELVE KOMENDA

135

HUSIČ

Tatjana

TELOVADNICA JANJA

I

328

IVKO

Ljubo

ŠKOFJA LOKA

J

331

JAKŠIČ

Petra

ŠD PARTIZAN

179

JAMNIK

Martin

FANTJE ZABUŠANTJE

202

JANJATOVIČ

Mirko

KGT PAPEŽ KAMNIK

238

JANŠA

Katja

AK RADOVLJICA

277

JANŽEKOVIČ

Erazem

TELOVADNICA JANJA

276

JANŽEKOVIČ

Mojca

TELOVADNICA JANJA

243

JELENC

Vid

KD MENGEŠ

6

JELOVŠEK

Jasmina

KGT PAPEŽ KAMNIK

272

JERETINA

Katja

KK ADRIA MOBIL

205

JERETINA

Marko

ROG AS

196

JERETINA

Primož

KD MENGEŠ

195

JERETINA

Saša

KD MENGEŠ

320

JERIČ

Ajda

HOFER TRGOVINA D.O.O.

291

JERIČ

Franc

KOLESARSKO DRUŠTVO MENGEŠ

319

JERIČ

Janez

HOFER TRGOVINA D.O.O.

292

JERIČ

Jure

KOLESARSKO DRUŠTVO MENGEŠ

322

JERIČ

Luka

HOFER TRGOVINA D.O.O.

290

JERIČ

Maja

KOLESARSKO DRUŠTVO MENGEŠ

321

JERIČ

Manja

HOFER TRGOVINA D.O.O.

143

JERIČ

Mateja

TELOVADNICA JANJA

396

JERIČ

Miha

MENGEŠ

418

JESENKO

Andrej

ŠKOFJA LOKA

303

JUHART

Primož

AK RODICA

286

JURJEVIČ

Miro

KAMNIK

44

JUTERŠEK

Miha

VRHPOLJE

486

JUVAN

Maca

GABERNIK

106

JUVAN

Miha

TOPATLET

374

JUVAN

Nejc

KOMPOLJE

K

273

KAJZER

Janez

LJUBLJANA

223

KAJZER

Maja

LJUBLJANA

244

KALAN

Maja

FRIZERSKI SALON MAJA

247

KALAN

Tomaž

FRIZERSKI SALON MAJA

289

KALČIČ

Mateja

MENGEŠ

102

KALTENEKAR

Denis

STONOGE VRBNJE

185

KALTENEKAR

Matej

ZAPUŽE

184

KANIŽAR

Mark

PŠAJNOVICA

147

KANIŽAR

Meta

TELOVADNICA JANJA

162

KANIŽAR

Simona

TELOVADNICA JANJA

347

KARIČ

Damir

/

446

KEPIC

Rajko

HITRE ŽELVE KOMENDA

269

KERKEZ

Vinko

ŠD DIVJI ZAJCI

451

KERN

Marko

HITRE ŽELVE KOMENDA

465

KERZNAR

Polona

OŠ GORNJI GRAD

255

KLANČNIK

Gregor

SPODNJE DUPLJE

2

KLANČNIK POBEŽIN

Karmen

ŠD NAKLO

498

KLEMEN

Boštjan

SREDNJA VAS

424

KLEMEN

Damjan

ŠD ŠMARTNO

240

KLEMEN BLATNIK

Ian

ROZIČNO

305

KLEMENC

Miro

ŠD ŠMARTNO

161

KLEMENC

Tone

ŠKD MEKINJE

298

KLINAR

Barbara

AK RADOVLJICA

4

KLINAR

Tina

HITRI GORENJCI

469

KMETIČ

Miran

KISUC

24

KNAVS

Anton

KLJUKA

82

KNEZ

Tadeja

DOB

127

KOČAN

Tara

AD KRONOS

12

KODRA

Nataša

SPODNJE STRANJE

193

KONCILIJA

Miha

KOLESARSKO DRUŠTVO ROG

134

KONOBELJ

Tina

TELOVADNICA JANJA

132

KOREN

Marjana

TELOVADNICA JANJA

220

KOROŠEC

Gregor

ŠENTJUR POWER

329

KOROŠEC

Rok

ŠD ŠMARTNO

503

KOROŠEC

Tone

POLJČANE

48

KOS

Boštjan

JESENICE

456

KOSMAČ

Metod

TRZIN

173

KRAJNIK

Aleš

KEJŽAR TEAM

340

KRANJEC

Zoja

KGT PAPEŽ KAMNIK

68

KRAŠOVEC

Bogdana

TRZIN

151

KRAŠOVEC

Darja

TELOVADNICA JANJA

67

KRAŠOVEC

Lado

TRZIN

209

KREMŽAR

Anica

CELJE

192

KRIŽAJ

Jakob

RODEX

422

KROPOVŠEK

Lan

BOČNA

332

KRPIČ

Urša

ŠD PARTIZAN

176

KUHAR

Mateja

RAVNE PRI ŠMARTNEM

99

KUŠAR

Andreja

A SMO, A NISMO

400

KUŠAR

Barbara

DOBRUŠA

98

KUŠAR

Vinko

A SMO, A NISMO

336

KVEDER

Lado

ŠKD MEKINJE

L

293

LAJEVEC

Miha

KŠD PEČE

104

LAJIČ

Dalibor

BEGUNJE

105

LAJIČ

Lana

BEGUNJE

47

LAVRIČ

Branko

ŠD POLICIST KAMNIK

379

LENART

Marinka

ACTIVE CROSS S TANJO

148

LESKOVEC

Tadeja

TELOVADNICA JANJA

295

LESKOVSEK

Lovro

TABOR

122

LEVER

Miha

GORNJI GRAD

69

LIPOVŠEK

Saša

RADOMLJE

417

LOPATIČ

Marko

ŠD ABANKA

354

LOVŠE

Vanja

ACTIVE CROSS S TANJO

390

LOVŠE

Vida

LJUBLJANA

473

LOZINŠEK

Uroš

HITRE ŽELVE KOMENDA

203

LUKAN

Gorazd

KD MENGEŠ

M

326

MALENŠEK

Tin

AK KRKA NOVO MESTO

52

MALI

Anton

ŠKD SELA PRI KAMNIKU

51

MALI

Barbara

ŠKD SELA PRI KAMNIKU

403

MALI

Bojan

ŠD ŠMARTNO

172

MALI

Irena

ŠD ŠMARTNO

62

MALI

Karmen

ŠD ŠMARTNO - TELOVADNICA JANJA

210

MALI

Karol

GODIČ

447

MALI

Klemen

KGT PAPEŽ KAMNIK

8

MALI

Nuša

ŠKD SELA PRI KAMNIKU

63

MALI

Primož

ŠD ŠMARTNO

171

MALI

Urša

ŠD ŠMARTNO

271

MARKUTA

Janez

ŠD DIVJI ZAJCI

156

MATIJEVIČ

Robert

PIZZERIJA OLIVIA TRZIN- ŠD TRZIN

455

MATOŠA

Darko

ŠKD ENERGETIKA TE-TOL

137

MAZOVEC

Maruša

TELOVADNICA JANJA

237

MEDJA

Lucija

AK RADOVLJICA

117

MEDVED

Marjetka

KOBARID

419

MEGLIČ

Jana

VADIČE - TRŽIČ

429

MEHLE

Jure

ŠD MENGEŠ

130

MERTELJ

Špela

TELOVADNICA JANJA

302

MIHELIČ

Denis

KK VUHRED

316

MIHELIČ

Klavdija

KK VUHRED

317

MIHELIČ

Tai

KK VUHRED

318

MIHELIČ

Zoja

RADLJE OB DRAVI

472

MIKLAVŽIN

Primož